O nas

Share

O nas

Historia


 

Jesteśmy na rynku od 2007 roku. Naszą rzeczywistością jest zarządzanie procesami inwestycyjnymi, począwszy od kreowania standardów na miarę oczekiwań inwestorów, przygotowanie projektów poprzez wszystkie procesy przygotowawcze po kompleksową budowę, wyposażanie i na końcu przekazanie inwestorowi kluczy do jego obiektu.


Nasz zespół

 

Naszym głównym atutem jest zespół, który składa się ze specjalistów wielu branż, których zaangażowanie na każdym etapie ma na celu osiągnięcie jak najwyższej jakości produktu. Wspólnie posiadamy wiele lat doświadczeń w realizacji i zarządzaniu projektami zarówno w kraju jak i zagranicą. Rozumiemy biznes i oczekiwania inwestorów komercyjnych.

Zajmujemy się również zarządzaniem technicznym eksploatowanych obiektów, stosując procedury powstałe na bazie wieloletniego doświadczenia, dając właścicielom poczucie bezpieczeństwa a użytkownikom komfort przebywania w zarządzanych przez nas przestrzeniach.


Media

Inwestycje realizowane z naszym udziałem i pod naszym nadzorem były wielokrotnie doceniane przez media w Polsce i zagranicą, a kolejne otwarcia były istotnym wydarzeniem na rynku branżowym:

AHEAD 2019

AHEAD 2018